Początki naszej działalności sięgają końca lat 80-tych XX wieku, kiedy to jej właściciel Wiesław Pękacz- tokarz z zawodu i z zamiłowania zaczął swoją przygodę z drewnem od toczenia tralek.
    Firma DREW-TOK istnieje na rynku od 1992 roku. Wraz z biegiem lat poszerzyliśmy naszą działalność o nową ofertę, wyroby i coraz bardziej innowacyjne i skomplikowane realizacje.  Wzbogaciliśmy nasze zaplecze o dużą halę produkcyjną, zakupiliśmy nowe maszyny co zapewniło nam większe możliwości w realizacji naszych zamówień.
    Produkujemy galanterię drewnianą. Zarówno ogrodową, w skład której wchodzą studnie czy taczki, jak i elementy mebli  t.j. nóżki, uchwyty, zaślepki, tralki czy podpórki do półek. Wykonujemy również karmniki i domki lęgowe dla ptaków, wiewiórek czy gryzoni.
W skład naszych realizacji wchodzą też dekle do tub na wino i życzenia. Polecamy również idealne na prezent świeczniki, stojaki na ozdobne bombki świąteczne czy wałki na ślub czy wieczór panieński. Wszystkie nasze wyroby są szlifowane i starannie wykończone co zapewnia nam dobrą jakość naszych artykułów.
     Oferujemy także toczenie w metalu.
    Zaufało nam już wiele firm, dołącz do nich i Ty! Zapraszamy do współpracy!